Тв новини

Програма на bTV Cinema за периода 26 октомври – 01 ноември 2020 г.

Понеделник, 26.10.2020
06.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.5, 6
08.00 „Психиатрията Стоунхърст“ – трилър, хорър (САЩ, 2014), режисьор Брад Андерсън, в ролите: Кейт Бекинсейл, Джим Стърджис, Дейвид Тюлис, Брендън Глийсън, Бен Кингсли, Майкъл Кейн, Джейсън Флеминг и др.
10.30 „Ривърдейл“ – сериал, с.3 еп.7, 8
12.45 „В кадър“ – рубрика
13.00 „Нашествие“ – фантастика, трилър (САЩ, Австралия, 2007), режисьор Оливер Хиршбигел, в ролите: Никол Кидман, Даниел Крейг, Джерeми Нортъм, Джефри Райт, Вероника Картрайт, Силиа Уестън и др.
15.00 „Ефектът на спусъка“ – драма, трилър (САЩ, 1996), режисьор Дейвид Кеп, в ролите: Кайл Маклоклън, Елизабет Шу, Дърмът Мълроуни, Ричард Т. Джоунс, Бил Смитрович, Майкъл Рукър и др.
17.00 „Коледата на Денис Белята“ – фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Рон Оливър, в ролите: Максуел Котън, Робърт Уагнър, Луиз Флечър, Айзък Дърнфорд и др.
19.00 „Студени пари“ – екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор Сидни Фюри, в ролите: Питър Уелър, Денис Хопър, Тиа Карере, Дейвид Алън Гриър, Джо Пантолиано, Кари Хироюки Тагава, Питър Койот и др.
20.50 „Като на кино“ – предаване за кино
21.00 Премиера: „Поклонение“ – екшън, исторически, драма (Ирландия, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Брендън Мълдауни, в ролите: Том Холанд, Ричард Армитидж, Джон Бърнтол, Хю О`Конър, Стенли Уебър, Тристан Макконъл и др. [14+]
23.00 „Перфектно убийство“ – трилър, криминален, драма (САЩ, 1998), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу, Виго Мортенсен, Дейвид Сушей, Сарита Чаудъри и др.
01.15 „Коледата на Денис Белята“ – фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Рон Оливър, в ролите: Максуел Котън, Робърт Уагнър, Луиз Флечър, Айзък Дърнфорд и др.
03.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.7
04.00 „Убий я, Джо“ – криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Уилям Фридкин, в ролите: Матю Макконъхи, Емил Хърш, Джуно Темпъл, Томас Хейдън Чърч, Джина Гършон, Марк Маколи, Дани Епър и др. [16+]

Вторник, 27.10.2020
06.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.7, 8
08.00 „Перфектно убийство“ – трилър, криминален, драма (САЩ, 1998), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу, Виго Мортенсен, Дейвид Сушей, Сарита Чаудъри и др.
10.30 „Ривърдейл“ – сериал, с.3 еп.9, 10
12.45 „Вълна след вълна“ – комедия (Италия, 2016), режисьор Роко Папалео, в ролите: Роко Папалео, Алесандро Гасман, Луз Чиприота, Масимилиано Гало и др.
14.45 „Двоен агент“ – трилър, романтичен, драма (САЩ, 2004), режисьор Марек Каньевска, в ролите: Шарън Стоун, Рупърт Евърет, Джулиън Уодъм, Майкъл Кокрън, Ан Ламтън, Джим Пидок и др.
16.45 „Не се замисляй“ – комедия (САЩ, 2016), режисьор Майк Бърбиглия, в ролите: Кийган-Майкъл Кий, Гилиън Джейкъбс, Майк Бърбиглия, Кейт Микучи, Тами Сагър и др.
18.45 „Психиатрията Стоунхърст“ – трилър, хорър (САЩ, 2014), режисьор Брад Андерсън, в ролите: Кейт Бекинсейл, Джим Стърджис, Дейвид Тюлис, Брендън Глийсън, Бен Кингсли, Майкъл Кейн, Джейсън Флеминг и др.
20.50 „Като на кино“ – предаване за кино
21.00 Премиера: „Сватбата на Уайлд“ – комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Деймиън Харис, в ролите: Глен Клоус, Джон Малкович, Патрик Стюарт, Мини Драйвър, Грейс Ван Патен, Джак Давънпорт, Ноа Емърик, Питър Фачинели, Лили Енглърт и др.
23.00 „Джунгла“ – трилър, биографичен, драма (Австралия, Колумбия, Великобритания, 2017), режисьор Грег Маклийн, в ролите: Даниел Радклиф, Ясмин Касим, Луис Хосе Лопес, Лили Съливан, Яцек Коман и др.
01.30 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.9, 10
03.15 „Логан: Върколакът“ – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафни Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, Ричард Грант, Ерик Ла Сал, Елизабет Родригес и др. [14+]

Сряда, 28.10.2020
06.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.9, 10
08.00 „Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще“ – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Никълъс Хоулт и др.
10.45 „Ривърдейл“ – сериал, с.3 еп.11, 12
13.00 „Коледата на Денис Белята“ – фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Рон Оливър, в ролите: Максуел Котън, Робърт Уагнър, Луиз Флечър, Айзък Дърнфорд и др.
14.45 „Сватбата на Уайлд“ – комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Деймиън Харис, в ролите: Глен Клоус, Джон Малкович, Патрик Стюарт, Мини Драйвър, Грейс Ван Патен, Джак Давънпорт, Ноа Емърик, Питър Фачинели, Лили Енглърт и др.
16.45 „Вълна след вълна“ – комедия (Италия, 2016), режисьор Роко Папалео, в ролите: Роко Папалео, Алесандро Гасман, Луз Чиприота, Масимилиано Гало и др.
19.00 „Двоен агент“ – трилър, романтичен, драма (САЩ, 2004), режисьор Марек Каньевска, в ролите: Шарън Стоун, Рупърт Евърет, Джулиън Уодъм, Майкъл Кокрън, Ан Ламтън, Джим Пидок и др.
20.50 „Като на кино“ – предаване за кино
21.00 „Ледена смърт“ – екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите: Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс О`Лафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др.
23.00 „Логан: Върколакът“ – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафни Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, Ричард Грант, Ерик Ла Сал, Елизабет Родригес и др. [14+]
01.45 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.11, 12
03.45 „Смъртоносна надпревара: Адска жега“ – фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2013), режисьор Рул Рейнe, в ролите: Дани Трехо, Люк Гос, Винг Реймс, Дугрей Скот, Фред Коулър, Робин Шу и др. [14+]
05.45 „В кадър“ – рубрика

Четвъртък, 29.10.2020
06.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.11, 12
08.00 „Х-Мен: Апокалипсис“ – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Дженифър Лорънс, Евън Питърс, Никълъс Хоулт, Майкъл Фасбендър, Джеймс Макавой, Оскар Айзък, Роуз Бърн, Софи Търнър, Оливия Мън и др.
11.00 „Ривърдейл“ – сериал, с.3 еп.13, 14
13.15 „Не се замисляй“ – комедия (САЩ, 2016), режисьор Майк Бърбиглия, в ролите: Кийган-Майкъл Кий, Гилиън Джейкъбс, Майк Бърбиглия, Кейт Микучи, Тами Сагър и др.
15.00 „Ледена смърт“ – екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите: Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс О`Лафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др.
17.00 „Лигата на справедливостта: Богове и чудовища“ – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Сам Лю
18.45 „Перфектно убийство“ – трилър, криминален, драма (САЩ, 1998), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу, Виго Мортенсен, Дейвид Сушей, Сарита Чаудъри и др.
20.50 „Като на кино“ – предаване за кино
21.00 „Шпионски свалки“ – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите: Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др.
23.00 „Поклонение“ – екшън, исторически, драма (Ирландия, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Брендън Мълдауни, в ролите: Том Холанд, Ричард Армитидж, Джон Бърнтол, Хю О`Конър, Стенли Уебър, Тристан Макконъл и др. [14+]
01.00 „Убий я, Джо“ – криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор Уилям Фридкин, в ролите: Матю Макконъхи, Емил Хърш, Джуно Темпъл, Томас Хейдън Чърч, Джина Гършон, Марк Маколи, Дани Епър и др. [16+]
03.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.13
04.00 „Дъската на дявола: Произходът на злото“ – хорър, мистъри (САЩ, Япония, Китай, 2016), режисьор Майк Фланаган, в ролите: Елизабет Рийсър, Лулу Уилсън, Аналийз Басо, Хенри Томас, Паркър Мак и др. [16+]

Петък, 30.10.2020
06.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.13, 14
08.00 „Ледена смърт“ – екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите: Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс О`Лафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др.
10.15 „Ривърдейл“ – сериал, с.3 еп.15, 16
12.30 „Лигата на справедливостта: Богове и чудовища“ – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Сам Лю
14.00 „Перфектно убийство“ – трилър, криминален, драма (САЩ, 1998), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу, Виго Мортенсен, Дейвид Сушей, Сарита Чаудъри и др.
16.15 „В кадър“ – рубрика
16.30 „Убийство под прожекторите“ – трилър (САЩ, 2019), режисьор Кристофър Рей, в ролите: Кришел Стаус, Никол Билдърбек, Джейсън Доли, Дарин Деуит Хенсън и др.
18.30 „Горещо кънтри“ – музикален, драма (САЩ, 2010), режисьор Шона Фест, в ролите: Гарет Хедлънд, Гуинет Полтроу, Лейтън Мийстър, Тим Макгроу, Маршал Чапман, Лари Уайт и др.
20.50 „Като на кино“ – предаване за кино
21.00 „Градът“ – криминален, трилър (САЩ, 2010), режисьор Бен Афлек, в ролите: Бен Афлек, Ребека Хол, Джон Хам, Джереми Ренър, Блейк Лайвли, Пийт Посълтуейт, Тайтъс Уеливър и др.
23.30 „Смъртоносна надпревара 4: Отвъд анархията“ – екшън (САЩ, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Дани Главър, Дани Трехо, Велислав Павлов, Фредерик Коулър, Луси Ардън, Лорина Камбурова, Диляна Попова и др. [14+]
01.30 „Вълна след вълна“ – комедия (Италия, 2016), режисьор Роко Папалео, в ролите: Роко Папалео, Алесандро Гасман, Луз Чиприота, Масимилиано Гало и др.
03.30 „Джунгла“ – трилър, биографичен, драма (Австралия, Колумбия, Великобритания, 2017), режисьор Грег Маклийн, в ролите: Даниел Радклиф, Ясмин Касим, Луис Хосе Лопес, Лили Съливан, Яцек Коман и др.

Събота, 31.10.2020
06.00 „Новият наемател“ – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Чарити Шей, Челси Хобс, Матю Лорънс, Яни Гелман и др.
07.45 „Лигата на справедливостта: Богове и чудовища“ – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Сам Лю
09.30 „Вълна след вълна“ – комедия (Италия, 2016), режисьор Роко Папалео, в ролите: Роко Папалео, Алесандро Гасман, Луз Чиприота, Масимилиано Гало и др.
11.45 „Горещо кънтри“ – музикален, драма (САЩ, 2010), режисьор Шона Фест, в ролите: Гарет Хедлънд, Гуинет Полтроу, Лейтън Мийстър, Тим Макгроу, Маршал Чапман, Лари Уайт и др.
14.15 „Психиатрията Стоунхърст“ – трилър, хорър (САЩ, 2014), режисьор Брад Андерсън, в ролите: Кейт Бекинсейл, Джим Стърджис, Дейвид Тюлис, Брендън Глийсън, Бен Кингсли, Майкъл Кейн, Джейсън Флеминг и др.
16.30 „Градът“ – криминален, трилър (САЩ, 2010), режисьор Бен Афлек, в ролите: Бен Афлек, Ребека Хол, Джон Хам, Джереми Ренър, Блейк Лайвли, Пийт Посълтуейт, Тайтъс Уеливър и др.
19.00 „Ледена смърт“ – екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите: Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс О`Лафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др.
20.50 „Като на кино“ – предаване за кино
21.00 „Небесно царство“ – исторически, военен, драма (САЩ, Великобритания, Испания, Германия, Мароко, 2005), режисьор Ридли Скот, в ролите: Орландо Блум, Ева Грийн, Лиъм Нийсън, Майкъл Шийн, Дейвид Тюлис, Мартон Чокаш, Джереми Айрънс, Николай Костер-Валдау, Едуард Нортън, Иън Глен и др.
23.45 Cinema X: „Не гасете светлината“ – хорър (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Сандбърг, в ролите: Териса Палмър, Гейбриъл Бейтман, Мария Бело, Били Бърк, Алиша Вила-Бейли, Мария Ръсел, Ейва Кантрел и др. [16+]
01.30 „Смъртоносна надпревара 4: Отвъд анархията“ – екшън (САЩ, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Дани Главър, Дани Трехо, Велислав Павлов, Фредерик Коулър, Луси Ардън, Лорина Камбурова, Диляна Попова и др. [14+]
03.30 „Лигата на справедливостта: Богове и чудовища“ – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Сам Лю
05.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.14

Неделя, 01.11.2020
06.00 „Ривърдейл“ /п./ – сериал, с.3 еп.15
07.00 „Убийство под прожекторите“ – трилър (САЩ, 2019), режисьор Кристофър Рей, в ролите: Кришел Стаус, Никол Билдърбек, Джейсън Доли, Дарин Деуит Хенсън и др.
08.45 „Лигата на справедливостта: Тронът на Атлантида“ – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Итън Сполдинг
10.30 „Не се замисляй“ – комедия (САЩ, 2016), режисьор Майк Бърбиглия, в ролите: Кийган-Майкъл Кий, Гилиън Джейкъбс, Майк Бърбиглия, Кейт Микучи, Тами Сагър и др.
12.30 „Сватбата на Уайлд“ – комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Деймиън Харис, в ролите: Глен Клоус, Джон Малкович, Патрик Стюарт, Мини Драйвър, Грейс Ван Патен, Джак Давънпорт, Ноа Емърик, Питър Фачинели, Лили Енглърт и др.
14.30 „Гамбит“ – комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Майкъл Хофман, в ролите: Колин Фърт, Камерън Диас, Алън Рикман, Том Кортни,  Стенли Тучи, Кенджи Уатанабе и др.
16.15 „Небесно царство“ – исторически, военен, драма (САЩ, Великобритания, Испания, Германия, Мароко, 2005), режисьор Ридли Скот, в ролите: Орландо Блум, Ева Грийн, Лиъм Нийсън, Майкъл Шийн, Дейвид Тюлис, Мартон Чокаш, Джереми Айрънс, Николай Костер-Валдау, Едуард Нортън, Иън Глен и др.
19.00 „Шпионски свалки“ – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите: Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др.
20.50 „Като на кино“ – предаване за кино
21.00 „Предай нататък“ – драма (САЩ, 2000), режисьор Мими Ледър, в ролите: Хейли Джоуел Осмънт, Кевин Спейси, Хелън Хънт, Джей Мор, Джеймс Кавийзъл, Джон Бон Джоуви и др.
23.30 „Езерото на акулите“ – екшън, приключенски, криминален (САЩ, 2015), режисьор Джери Дугън,  в ролите: Долф Лундгрен, Сара Лейн, Лили О`Брайънт, Майкъл Милиган, Ланс Никълс и др.
01.30 „Край морето“ – драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Анджелина Джоли, в ролите: Анджелина Джоли, Брад Пит, Мелани Лоран, Мелвил Пупо, Нилс Ареструп и др. [14+]
04.00 „Поклонение“ – екшън, исторически, драма (Ирландия, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Брендън Мълдауни, в ролите: Том Холанд, Ричард Армитидж, Джон Бърнтол, Хю О`Конър, Стенли Уебър, Тристан Макконъл и др. [14+]