След посещението при психолога, Сехер и Яман се връщат в имението, но Сехер е замислена за думите на д-р Азис, които я карат да се чувства неудобно.
Яман забелязва, че любимата му е разтревожена, и я пита какво я мъчи, а тя му признава, че обмисля препоръките на психолога, но не знае откъде да започне.
Яман ѝ напомня за техните предишни моменти – разговорите, семейните вечери, разходките и филмите, които е обожавала да гледа. Това изненадва Сехер.
Сехер не си спомня, че с Яман са гледали филми заедно, но предлага да опитат отново, като този път двамата решават да гледат в кабинета, а не в спалнята.
Докато гледат филм, Яман наблюдава Сехер. Той несъзнателно хваща ръката ѝ, но бързо се отдръпва и се извинява, като обяснява, че го е направил по навик. Тя е леко объркана.
По време на филма Сехер се разплаква на драматична сцена, а Яман ѝ напомня, че е реагирала по същия начин и преди.
След филма Сехер и Яман решават да се опитат да си поговорят, но им е трудно, докато Юсуф не се прибира и не ги кани да играят на топчета.
Докато играят, се оказва, че Сехер е невероятно добра, което изненадва Яман и го кара да се усъмни дали наистина не помни миналото.
Юсуф разкрива, че и преди леля му е побеждавала Яман в тази игра, което предизвиква шеговита реакция от страна на Яман.
По-късно Яман води Сехер на терасата и ѝ показва Полярната звезда, напомняйки ѝ, че често са я гледали заедно в миналото.
Юсуф излиза на терасата и казва, че не може да заспи. Моли двамата да го приспят, както са правили преди.
Юсуф хваща ръцете на двамата и пита дали някога пак ще спят заедно като семейство.
На следващия ден Сехер посещава д-р Азис и изразява разочарованието си, че прекарването на време със съпруга ѝ не ѝ е помогнало да си върне спомените.
Д-р Азис ѝ обяснява, че може би подсъзнателно се съпротивлява. Психологът ѝ предлага смел подход – да прекара нощта със съпруга си, което шокира Сехер и я кара да реагира бурно и възмутено.
Сехер заявява, че прекратява терапията. Яман се опитва да я разубеди, но тя категорично отказва да продължи сеансите. Д-р Азис ѝ дава последен съвет – да задейства спомените си чрез допир и усещания, а не само чрез зрение и слух.
Волкан взема пари от сметката на чичо си, за да плати на Зюмбюл. Волкан предава парите на Зюмбюл и я принуждава да изтрие видео, което го уличава, но се оказва, тя вече е направила копие на записа.
Зюмбюл изпраща копие от видеото на Али. Комисарят получава праткатата в участъка – дали ще я отвори и ще разбере какво всъщност е направил Волкан?